Nieuws

PO-stakingsoproep voor Groningen, Friesland en Drenthe

Terug
De FvOv (Federatie van Onderwijsvakorganisaties), waarbij de KVLO is aangesloten, roept op tot staking op woensdag 14 februari 2018. Dit keer alleen voor de provincies Groningen, Friesland en Drenthe.


 
Voor een eerlijk salaris en minder werkdruk!
De Onderwijsbonden FvOv, AOb, FNV Overheid en CNV Onderwijs roepen hun leden werkzaam in het PO in de drie noordelijke provincies op voor een staking. Deze staking wordt gehouden vanuit het PO-Front, waaraan ook PO in Actie, AVS en de PO-Raad deelnemen.
 
Welkom in de Suikerfabriek in Groningen
Er zal op meerdere plekken in de drie provincies zichtbaar zijn dat er wordt gestaakt, maar er wordt geen centrale PO-Front bijeenkomst georganiseerd. In de Suikerfabriek organiseert de AOb/FNV regio noord een manifestatie van 13.00 tot 15.00 uur. FvOv, AVS, CNV Onderwijs en PO-Raad zijn ook aanwezig.

Dit bericht met praktische informatie op de FvOv-site over de staking in Groningen wordt regelmatig bijgewerkt>>


Onze leden in de genoemde provincies hebben een uitgebreide versie van dit bericht ontvangen, met o.a. antwoorden op veelgestelde vragen. Wil je deze ook ontvangen? Stuur dan even een mail naar onze ledenadministratie.
Reacties (0)
Reageer Reactie plaatsen
Ik heb een vraag!
Juridisch
0306937678
Onderwijs
0306937674
Aankomende activiteiten
24
jun
Papendaldagen 2019
Agendapunt bekijken
28
jun
Cursus van Mikken naar Golf op...
Agendapunt bekijken
29
jun
Bewegen met het Jonge Kind -...
Agendapunt bekijken
LO-Magazine
Hèt Magazine vol nieuws,
achtergronden en praktijk...
Lees meer
Word nu lid van de KVLO!
  • Blad, nieuwsbrief en site met:
  • Trends en ontwikkelingen
  • Scholing
  • Netwerken en kenniskringen
  • Juridische steun op jouw vakgebied
  • Collectieve verzekeringen
Terug naar boven
Een ogenblik geduld alstublieft...