90810728-f335-4165-99cd-47031ba182c8
Netwerkbijeenkomst gespecialiseerd onderwijs (netwerk GO)
16-11-2026
De bijeenkomsten van het netwerk gespecialiseerd onderwijs (GO) staan in het teken van informeren, inspireren en het uitwisselen van kennis en ervaringen uit de praktijk. Samen bespreken we actuele ontwikkelingen binnen het bewegingsonderwijs, gaan we in gesprek over relevante thema’s en delen we succesvolle voorbeelden uit het werkveld. Het uitgangspunt is simpel: met én van elkaar leren.
Dit netwerk wordt begeleid door Tineke Stel, adviseur gespecialiseerd onderwijs bij de KVLO. Het netwerk komt jaarlijks twee keer bij elkaar. Tijdens de bijeenkomsten kijken we naar wat er landelijk speelt, welke kansen en ontwikkelingen er zijn en welke uitdagingen we gezamenlijk kunnen oppakken.
De eerstvolgende bijeenkomst netwerk gespecialiseerd onderwijs (GO) vindt plaats op 16 november 2026.
Alle geregistreerde netwerkdeelnemers hebben reeds per e-mail een persoonlijke uitnodiging voor deze bijeenkomst ontvangen.
Werk jij in het gespecialiseerd onderwijs of ben je op een andere manier betrokken bij het onderwijs aan leerlingen met een beperking en lijkt het je waardevol om deel te nemen aan dit netwerk? Breng ons dan op de hoogte van al jouw gegevens via de hiervoor opgestelde vragenlijst
→ LINK NAAR VRAGENLIJST.
Vervolgens maken wij jouw registratie voor het netwerk GO in orde!
