Bericht FvOv
De treinstakingen van aanstaande dinsdag 10 juni zijn uitgebreid van Zuid-Holland naar de hele randstad, de NS heeft daarop besloten alle treinen te annuleren. Omdat er geen treinen rijden, is een centraal actiemoment niet langer mogelijk.
De coalitie (FNV, WOinActie, AOb, LSVb, 0.7 en FvOv) heeft daarom besloten dat we onze actie in Amsterdam helaas moeten verplaatsen.
We komen met een nieuwe actie, na de zomer, dichter op de verkiezingen.
Staken doet pijn, dat hoort erbij. Dit keer bij ons. Wij staan natuurlijk pal achter het stakingsrecht en willen onze solidariteit uitspreken naar de treinstakers.
Hoewel we het centraal actiemoment in Amsterdam annuleren, betekent het niet dat je niet mag staken. De bonden herroepen de staking niet. Je hebt op dinsdag alsnog het recht dit uit te oefenen.