KVLOWat we doenLichamelijke Opvoeding Magazine

​Lichamelijke Opvoeding Magazine

Blijf op de hoogte van de laatste trends en ontwikkelingen op je vakgebied met ons Magazine Lichamelijke Opvoeding. Vol met inspirerende praktijkartikelen, trends en (politiek) nieuws, meeslepende columns, prikkelende discussies, interessante reportages en spraakmakende artikelen over bewegingsonderwijs in en rondom de school. Het Magazine verschijnt negen keer per jaar.


Magazine digitaal 

Om de laatste uitgaven te downloaden ga je naar het magazine-overzicht hier rechts. Alleen (ingelogde) leden en abonnees kunnen downloaden.

Magazine praktijkartikelen 

Direct downloaden van de losse praktijkartikelen kan (ook alleen voor leden ingelogd) op deze pagina (de laatste 10) en op mijnkvlo van de afgelopen 2 jaar en in de Kennisbank ouder dan 2  jaar. 

Bonusartikelen (zie blok hierboven)

Sommige artikelen verschijnen alleen op deze site. Soms omdat ze te groot zijn maar ook omdat er dan makkelijker op gereageerd kan worden.  

Richtlijnen auteurs 

Wil je een artikel schrijven voor Lichamelijke Opvoeding? Neem eerst contact op met de redactie om na te gaan of je onderwerp plaatsbaar is. Geef hierbij een korte toelichting op de inhoud. Dan bekijken wij of we het interessant vinden om je artikel te ontvangen.    

Hoe je een artikel dient aan te leveren staat in onze richtlijnen voor auteurs en APA richtlijnen.

Adverteren 

Voor commerciële initiatieven kan contact opgenomen worden met OnderwijsMedia via sales@onderwijsmedia.nl (030 – 210 23 86) 
Mogelijkheden zijn:
  • een advertentie in LO-Magazine, 
  • een banner op pagina's van deze site 
  • en/of berichten/banners in de (bijna) wekelijkse Goed Leren Bewegen-nieuwsbrief.    

Verschijningsdata  

Hier komen de topics en verschijningsdata van 2021.  

Losse nummers  

.. bestellen kan ook. Stuur hiervoor een mailtje naar redactie@kvlo.nl onder vermelding van het gewenste nummer. Kosten hiervoor zijn €5,-  exclusief verzendkosten.   

Geen lid en toch vakblad? 

Mail naar redactie@kvlo.nl onder vermelding van aanvraag abonnement magazine.

Redactie

De redactie van het Magazine bestaat uit:

​Berend Brouwer
​voorzitter
b.brouwer@slo.nl
​Maarten Massink
​praktijkredacteur
m.massink1@upcmail.nl
​Pieter Matthijsse
​lid
pieter_matthijsse@hotmail.com
​Frank Jacobs 
​lid
f.m.jacobs@hhs.nl
​Harold Hofenk
​lid
h.g.hofenk@pl.hanze.nl
​Monique van Ark
​lid
ark.van.m@hsleiden.nl
​Frank Gerritsen
​lid
frank.gerritsen@han.nl
​Douwe van Dijk
​lid
d.vandijk@hva.nl
​Marijke Slotboom
​lid
m.slotboom@fontys.nl
​Dorien Dijk
​lid
dorien.dijk@kcsport.nl
​Herman Verveld
​lid
hd.verveld@windesheim.nl
​Hans Dijkhoff
​hoofdredacteur
hans.dijkhoff@kvlo.nl
​Jacqueline Tangelder
​planning / ondersteuning  
redactie@kvlo.nl
​Hjalmar Zoetewei
​webredacteur
webredactie@kvlo.nl

Postadres 

Postbus 398 3700 AJ Zeist